Grzegorz Kuliś

Grzegorz Kuliś
Grzegorz Kuliś

Związany z branżą HR od 20 lat. Prezes Zarządu i współwłaściciel grupy Weegree – działającej w obszarach pracy tymczasowej, outsourcingu oraz robotyki. Przedsiębiorca, inwestor oraz ekspert rynku pracy. W biznesie stawia na innowacyjne rozwiązania, automatyzację i mierzalne efekty.
Członek Rady Rynku Pracy z ramienia Business Centre Club przy Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej w kadencji 2023-2027. Członek Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy. Członek Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego.
Twórca i pomysłodawca Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy, stanowiącego platformę współpracy podmiotów w środowisku agencji zatrudnienia. Członek zespołu DaVinci Institute założonego przez futurystę Thomasa Freya, instytucji non – profit zajmującej się badaniami i analizami przyszłości. Uczestnik Think Tanku Inicjatywa Mobilności Pracy, która od 2013 roku łączy środowiska pracodawców, naukowców, pracowników i urzędników w forum wiedzy o delegowaniu pracowników w ramach swobody świadczenia usług w UE. Absolwent studiów MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Obrona pracy pt. „Badanie postaw względem pracy z robotami i imigrantami”. Inicjator projektu Weegree One, promującego wsparcie biznesu przez roboty humanoidalne w różnych sektorach gospodarki. Twórca projektu Weegree House, zajmującego się promocją i produkcją energooszczędnych domów modułowych, przeznaczonych dla pracowników tymczasowych. Regularny ekspert debaty „Pracodawcy - związkowcy. Wspólna sprawa” w Radio Opole. Prelegent wielu konferencji, m.in. Festiwalu Boss czy Delegujemy.pl. Promotor regionalnych klubów sportowych i sportowców. I-ligowy klub Weegree AZS Politechnika Opolska, Next Level MMA&BJJ, klub golfowy Karolinka Golf Park. Pomysłodawca Inicjatywy POM’oc, wspierającej uchodźców wojennych z Ukrainy, przez poszukiwanie pracy, zakwaterowania, opieki dla dzieci oraz stałą pomoc prawną.
Prywatnie miłośnik nowoczesnych technologii, MMA, koszykówki i szachów.

2023-10-13

Panel "Sztuczna Inteligencja"
  • 12:45 - 13:45
  • 60 min
Zapraszamy do pobrania aplikacji mobilnej
  • Pobierz na Google Play
  • Pobierz na AppStore
Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.